• Studium
  • Stáže a pracovní nabídky

Stáže a pracovní nabídky


Praxe v komunitním centru InBáze

Dobrý den, dovoluji si obrátit se na Vás jménem organizace InBáze, která se věnuje integraci cizinců v ČR s nabídkou praxe pro studenty/ky či zájemce o dobrovolnou práci. V současnosti bychom ocenili pomoc během následující aktivit:

  • asistent/ka lektorce ČJ pro děti - pátek 16:00-17:30, sobota 13:00-15:30 - v kurzu je asi 7 dětí z různých zemí (6-12 let), úroveň češtiny - začátečníci, kurz probíhá v InBázi, Legerova 50, zapojení dle vašich časových možností

  • pomoc s potravinovou bankou:

    1/ řidič/ka, který by naším autem mohl 1x14 dní dovézt během pondělního či úterního rána potraviny z potravinové banky k nám do InBáze

    2/ pomoc při rozdělování potravinové pomoci - vždy v úterý 11:00 - 15:00 (komunikační a mediační dovednosti vítány :-)

  • individuální doučování českého jazyka dětí cizinců (1xtýdně 60-90 min)

Upřednostňujeme spolupráci min. 4 měsíce. S otázkami se na mne neváhejte obrátit.


Jana Magdaléna Vlastníková

Koordinátorka dobrovolníků

+420 733 785 679


Pomocníci pro děti se zrakovým postižením

Jste studentem vysoké nebo vyšší odborné školy sociálního nebo příbuzného směru? Máte zájem pomáhat dětem se zrakovým postižením?


Náplní práce jsou pravidelné doprovody dětí během školního roku do/ze školy, doprovody na zájmové aktivity a spolupráce s dětmi při nejrůznějších činnostech vyžadujících pomoc vidícího člověka (hry, školní příprava, procházka, nákup, návštěva knihovny, koncertu, atd.).

Podrobnosti (.pdf)


Sociální pracovník / sociální pedagog v nízkoprahovém zařízení pro děti a mládež Shelter RIAPS

Do Nízkoprahového zařízení pro děti a mládež Shelter RIAPS v Trutnově hledáme sociálního pracovníka/pracovnici (sociálního

pedagoga/speciálního pedagoga). Podrobnosti (.pdf)


Lektor skupinových aktivit pro děti v pěstounské péči a jejich sourozence

Do týmu projektu „Služby pro pěstouny“ hledáme mladé lidi, kteří mají vážný zájem o skupinovou práci s dětmi a kteří pracují nebo v budoucnosti chtějí pracovat s dětmi a mládeží. Pozice je zvláště vhodná pro absolventy I. stupně vysokoškolského vzdělání a studenty magisterských pedagogických a humanitních oborů. Jedná se o práci na DPP.

Podrobnosti (.pdf)


Kontaktní a sociální pracovník

SEMIRAMIS z.ú. K–centrum Mladá Boleslav vypisuje výběrové řízení na pozici: KONTAKTNÍ A SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK

Podrobnosti (.pdf)


Osobní asistenti pro práci s dětmi se zdravotním postižením

Hornomlýnská o.p.s. hledá osobní asistenty pro práci s dětmi se zdravotním postižením. Můžete si vybrat z nabídky asistencí dle Vašich časových možností, formy asistence (doprovody, domácnost, školy/školky) a dle lokality. Nabízíme možnost získání praxe, podporu po celou dobu v podobě vzdělávání a supervizí, finanční ohodnocení 100 až 120 za hodinu, spolupráci na DPP/DPČ i pracovní poměr na zkrácený úvazek. Více informací naleznete zde: http://www.hornomlynska.cz/o-nas/pracovni-nabidky/osobni-asistentasistentka/. Seznam nabídek asistencí: http://www.hornomlynska.cz/sluzba-osobni-asistence/informace-pro-osobni-asistenty/ Kontaktní osoba: Mgr. Zuzana Krausová, tel: 733 710 403, e-mail:


Sociální pracovníci

Úřad práce ČR, Krajská pobočka pro hl. m. Prahu, nabízí volná místa sociálních pracovníků. Činnost je zaměřená nejen na sociální šetření, ale také na zpracování příslušných stanovisek a závěrů šetření.


Chcete pracovat v oboru, který studujete? Chcete pracovat u stabilní instituce?

Nabídka platí pro absolventy bakalářského a magisterského studia, ale i pro studenty oboru, kteří ještě nemají ukončené studium.


Popis místa:

Jedná se o služební poměr na dobu neurčitou v 9. platové třídě. Dalšími složkami platu jsou zvláštní příplatek a osobní ohodnocení.

Dalšími benefity jsou 5 dní indispozičního volna, nároky na volno podle nařízení vlády č. 135/ 2015, 25 dnů dovolené, stravenky, školení, odborné zaučení.


V případě zájmu se prosím obracejte na Mgr. Annu Kafkovou, MPA, vedoucí personálního a mzdového oddělení Krajské pobočky pro hl. m. Prahu Úřadu práce ČR: email: , nebo na portál www.uradprace.cz, Kariéra na ÚP ČR.Poslední změna: 23. únor 2017 14:37 
Sdílet na:  
Váš názor
Kontakty

Husitská teologická fakulta

Univerzita Karlova

Pacovská 350/4

P.O.BOX 56

140 21 Praha 4


Telefonické spojení:

+420 222 539 200


Identifikátor datové schránky: piyj9b4

IČ: 00216208  DIČ: CZ00216208Jak k nám