8. října 2020

Vážené studentky, vážení studenti,

dovoluji si Vás poprosit o pomoc Českému červenému kříži.

Naše fakulta byla oslovena Ing. Richardem Smejkalem - velitelem ústředního krizového týmu Českého červeného kříže. Uvítají (nutně) naše studenty, a to oboru Sociální a charitativní práce a dalších oborů studovaných na HTF UK, na přímou práci do terénu a zdravotnických zařízení. Tato práce je finančně ohodnocena částkou 160-180 Kč/ hod.

Přímý odkaz:

pomahamepraze.cz

zvladnemeto.cervenykriz.eu

Dále je studentům nabídnut kurz MODERNÍ OŠETŘOVATELSTVÍ V PRAXI.

Studenti mají možnost zdarma absolvovat 8 hodinový kurz s vydaným osvědčením. Tento kurz můžete absolvovat i když se rozhodnete, že do terénu či zdravotních zařízení nenastoupíte. Absolvovaný kurz může být součástí Vašich dalších nově získaných zkušeností do budoucnosti. Absolvování tohoto kurzu se započítá i do Vaší povinné praxe.

Přihláška na kurz:

Na webu je registrace a do kolonky závěrečného komentáře uveďte, že jste studentem z HTF UK, aby v databázi bylo zřetelně poznat, že se jedná o naše studenty, kteří budou již hned kontaktováni.

Studentům bude uznána praxe (jak za přímou práci, tak i absolvovaný kurz); studenti praxi dokumentují napsaným a potvrzeným deníkem z praxe v hodinové struktuře - formulář ke stažení je trvale na webu fakulty.

Kontakt a koordinace na uznání praxe v rámci studia:

PhDr. Monika Nová, Ph.D., MPH; email:

Děkuji Vám za Vaši pomoc v nelehké době.

Kamila Veverková

děkanka