Studentský spolek "Elíša"

Studentský spolek Elíša sdružuje studenty všech oborů a ročníků na Husitské teologické fakultě Univerzity Karlovy. Spolek vznikl za účelem rozvoje studentské života na fakultě a podporování dalších studentských aktivit. Tomu se věnuje i dnes a v rámci toho pořádá tematické večírky, burzy, nebo tradiční seznamovací kurzy. Mimoto pomáhá také s přípravami studentských bohoslužeb v husitském kostele na Vinohradech."


Co je to (ten!) Elíša?

Ten אֱלִישָׁע (Elíša) byl starozákonní prorok. Více o něm se jistě dozvíte během svých studií. Více o našem občanském sdružení, jež si vypůjčílo jeho jméno, si můžete přečíst už nyní.


Elíša je zapsaný spolek, který se snaží spoluvytvářet studentský život na naší fakultě, tedy HTF UK. Pořádáme výjezdy, večírky, filmový klub, biblické pobožnosti, přednášky,sportovní aktivity a další zajímavé akce. Jejich cílem je stmelovat spolužáky a nabídnout jim možnost oddechu od mnohdy náročného studia nejen biblických pramenů.


Jak se stát členem/členkou Elíši?


Členství v Elíša z.s.


● členem se může stát každý, kdo je studentem Husitské teologické fakulty Univerzity Karlovy


Pokud se chcete stát členem/členkou našeho sdružení, jednoduše zašlete e­mailem přihlášku na spolek@htf.cuni.cz, která bude obsahovat Vaše celé jméno, obor a ročník studia na HTF UK a stručně popište, proč byste rád/a rozšířili naše řady. :­)


Poslední změna: 4. listopad 2018 22:58 
Sdílet na:  
Váš názor
Kontakty

Husitská teologická fakulta

Univerzita Karlova

Pacovská 350/4

P.O.BOX 56

140 21 Praha 4


Telefon: +420 222 539 200


Otevírací doba fakulty:

pondělí až čtvrtek: 7:00–19:30

pátek: 7:00–18:30


Identifikátor datové schránky: piyj9b4

IČ: 00216208  DIČ: CZ00216208Jak k nám