30. srpna 2023

Poslední volná místa na seznamovacím kurzu první ročníků

Vážení a milí prváci, kteří nastupujete Husitskou teologickou fakultu!


Kapacita kurzu je téměř zaplněna, proto bychom vás rádi upozornili na posledních pár volných míst, pokud stále váhate! :)

Rádi bychom Vám všem, kteří ještě váháte, chtěli dát šanci se na adapťák přihlásit :).


Zveme Vás na již tradiční seznamovací kurz Husitské teologické fakulty, který proběhne dnech 25. až 28. září 2023. Jde o skvělou příležitost seznámit se s budoucími spolužáky a pedagogy, a stejně tak získat užitečné rady před začátkem studia od ošlehaných matadorů i učitelů z naší fakulty!


Můžete se těšit na seznamovací aktivity, hry, workshopy, výlety nebo třeba večery u táboráku. Cena pobytu je 3500 Kč a zahrnuje ubytování a stravu, kterou je možné objednat ve vegetariánské, veganské či bezlepkové verzi.


Letošní adapťák se bude konat v malebném rodinném penzionu Klamovka, který se nachází kousíček od Berouna, cca hodinku cesty od Prahy. Bude pro Vás připraveno ubytování ve vytápěných pokojích s vlastními koupelnami a plnou penzí ve formě domácí kuchyně :-). Z technických důvodů dáváme vědět, že letošní adapťák se výjimečně koná v prostorách, které nejsou bezbariérové. Vezměte to, prosíme, na vědomí při přihlašování na adapťák. Děkujeme za pochopení :-).


Přihlašovací formulář naleznete zde: https://forms.office.com/e/TCNEE35CMM


Upozorňujeme, že kapacita adapťáku je omezena! Podrobnosti k platbě Vám zašleme v krátké době po vyplnění přihlášky, společně s pokyny a návodem, jak na Klamovku přijet. Děkujeme a těšíme se na Vás! :-)


Těšíme se na Vás!

Studentský spolek Elíša.

Sdílet na:  
Váš názor
Kontakty

Husitská teologická fakulta

Univerzita Karlova

Pacovská 350/4

P.O.BOX 56

140 21 Praha 4


Telefon: +420 222 539 200


Otevírací doba fakulty:

pondělí až pátek: 8:00–17:00


Identifikátor datové schránky: piyj9b4

IČ: 00216208  DIČ: CZ00216208Jak k nám