31. října 2023

Víra v barvách duhy

V rozhovorech pro projekt Víra v barvách duhy vystoupili někteří akademičtí pracovníci, studenti a absolventi Husitské teologické fakulty Univerzity Karlovy.

Akademičtí pracovníci:

Ing. Mgr. Josef Bartošek, Ph.D. – farář, teolog, Katedra religionistiky Husitské teologické fakulty UK (Církev českobratrská evangelická)

Mgr. Jiří Lukeš, Th.D. – teolog, Katedra biblistiky a judaistiky Husitské teologické fakulty UK (Církev adventistů sedmého dne)

doc. PhDr. Jiří Pavlík, Ph.D. – teolog, filolog, Katedra biblistiky a judaistiky Husitské teologické fakulty UK (Církev římskokatolická)

Mgr. Filip Sedlák, Ph.D. – kněz, teolog, Katedra historické teologie a církevních dějin Husitské teologické fakulty UK (Církev československá husitská)

doc. ThDr. Jiří Vogel, Th.D. – děkan Husitské teologické fakulty UK, kněz, teolog (Církev československá husitská)

ThDr. Eva Vymětalová, Th.D. – teoložka, Katedra biblistiky a judaistiky Husitské teologické fakulty UK (Církev československá husitská)

Mgr. Petr Wagner – farář, Katedra praktické teologie Husitské teologické fakulty UK (Církev československá husitská)

Studenti:

ThDr. Mgr. Petr Miencil – jáhen (Církev starokatolická)

Bc. Roman Zábrodský – kazatel (Církev československá husitská)

Absolventi: