10. prosince 2019

Vážení studenti, sportovci,

sportování studentů se v poslední době dostává větší pozornosti. Během letošního roku vznikla Rada sportu UK jako poradní orgán rektora zřízený s cílem systematické podpory sportovních aktivit studentů na UK. V nadcházejícím roce se očekává rozběhnutí nového projektu VSC MŠMT ČR, jehož cílem je další podpora sportování na univerzitách, která se netýká pouze výkonnostních sportovců, ale i zájmového sportování studentů. Abychom této podpory mohli účinně využít, je zapotřebí zmonitorovat, jak na naší Alma mater sportování studentů vypadá. Potřebujeme především zjistit, kolik sportovců, na jaké úrovni a v jakých sportech na UK máme. Za tímto účelem jsme vytvořili následující dotazník, o jehož vyplnění bychom vás rádi požádali. Vyplnění dotazníku je časově nenáročné (nezabere více než 5 minut) a umožní studentům případné zařazení do finanční podpory VSC MŠMT ČR.

Doc. PhDr. Miroslav Petr, Ph.D.

Předseda Rady sportu UK

Odkaz na dotazník: http://web.ftvs.cuni.cz/formular/radasportu/formular.php