12. března 2020

Distanční výuka a omezeni provozu fakulty

Výuka a konzultace

V období zákazu prezenční a kombinované výuky na HTF UK bude výuka probíhat distančními formami a samostudiem. Jednotliví vyučující zadají studentům látku a úkoly k samostudiu pomocí prostředků dálkové komunikace a budou jim k dispozici pomocí prostředků dálkové komunikace (např. Skype, email, videokonference, Moodle, videopřednášky, audiopřednášky, SIS). Vyučující budou poskytovat konzultace rovněž dálkově.

Prosíme studenty, aby sledovali pravidelně svůj e-mail, který sdělili fakultě.

(Některé katedry mají zřízenou sekci „Dočasné distanční vzdělávání“, kam někteří pedagogové umístili své instrukce.)

Výuka U3V je do odvolání zrušena.

Budova fakulty

V souvislosti se stanoviskem rektora UK ze dne 16. 3. 2020 (12.00h) se uzavírá budova HTF UK s účinností od 17. 3. 2020 od 00.00 hodin do 1. 4. 2020 včetně.

Studijní oddělení

Úřední hodiny jsou zrušeny; se studijním oddělením lze komunikovat výhradně emailem.

Knihovna

Knihovna je do odvolání nepřístupná. S knihovnou lze komunikovat emailem či telefonicky (přesměrování hovorů).

Výdejna menzy

Provoz ukončen.

Počítačová učebna

Do odvolání uzavřena.

Oddělení pro vědu, zahraniční styky a doktorské studium

Úřední hodiny jsou zrušeny; zaměstnanec a student komunikuje pomocí prostředků dálkové komunikace; osobní konzultace možná pouze po vzájemné dohodě.

Ekonomické oddělení

Hospodářská správa: pokladna, podatelna