21. března 2020

Vážené studentky, vážení studenti,

oslovuji Vás s velkou prosbou o pomoc zdravotnickému zařízení  - Nemocnici Na Homolce. Aktuální krizová  situace v souvislosti s šířením nemoci COVID-19 klade zásadně zvýšené nároky na provoz zdravotnických zařízení. Tato zařízení jsou nucena pro zvládání této vypjaté situace vytvářet personální zálohy k zajištění vlastní akceschopnosti a zachování nezbytných provozů.

Nabízí se možnost dobrovolnického působení studentů naší fakulty, kteří by se na těchto činnosti podíleli.Aktuálně se jedná o proškolení a připravenost k zajištění činnosti callcentra Nemocnice Na Homolce v případě výpadku stávajících zaměstnanců.

Studentům dobrovolníkům - oboru Sociální a charitativní práce a oboru Sociální pedagogiky - bude uznána praxe; studenti praxi dokumentují napsaným a potvrzeným deníkem z praxe v hodinové struktuře - formulář ke stažení je trvale na webu fakulty.

Kontakt: Mgr. Sylvie Stretti.

Děkuji Vám.

Kamila Veverková