Grantová agentura Univerzity Karlovy vyhlásila 18. kolo soutěže

Přihlášky nových projektů lze podávat průběžně, a to počínaje dnem 7. října 2020. Lhůta pro podání přihlášek nových projektů na fakultě je stanovena na 6. listopadu 2020.

Provoz fakulty o letních prázdninách

Během letních prázdnin omezují fakultní oddělení svou provozní dobu. Pokud plánujete návštěvu fakulty, předem se nové provozní době informujte.

Vyhlášení voleb do akademického senátu

Do pedagogické komory AS UK HTF budou zvoleni dva kandidáti, do studentské komory AS UK HTF budou zvoleni také dva kandidáti. Volební období senátorů je dvouleté.

Nový harmonogram akademického roku 2019/2020

V souvislosti s epidemií koronaviru a mimořádnými opatřeními vyhlášenými vládou a ministerstvy ČR byl stanoven nový Harmonogram akademického roku 2019/2020.

Opakování distanční výuky na podzim by bylo pro nové studenty rizikem

Proděkan pro rozvoj doc. Jiří Pavlík mluví v rozhovoru pro časopis iForum o výzvách a přínosech distanční výuky na Husitské teologické fakultě během nouzového stavu.

Výzva k účasti na konferenci

Husitská teologická fakulta ve spolupráci s Církví československou husitskou zve k aktivní účasti na připravované podzimní konferenci Husitské teologie v kontextu 100 let CČS(H). Call for papers.

Všechny aktuality >