• Události

Události

Seznamovací kurz Husitské teologické fakulty tradičně proběhne ve výcvikovém středisku Univerzity Karlovy v Dobronicích.


Účastníci budou mít skvělou příležitost seznámit se s budoucími spolužáky a pedagogy, a stejně tak získat užitečné rady před začátkem studia od ošlehaných matadorů i učitelů z naší fakulty! 


Jelikož se minulý rok seznamovací kurz z preventivních důvodů nekonal, mají možnost účastnit se i budoucí studenti druhých ročníků.


Na seznamováku budou probíhat seznamovací aktivity, hry, workshopy, výlety nebo třeba večery u táboráku. Cena pobytu zahrnuje ubytování, dopravu a stravu, kterou je možné objednat ve vegetariánské, veganské či bezlepkové verzi. Ubytováni budete v pěkných chatkách s topením a zásuvkami.


Přihlašování bylo z kapacitních důvodů ukončeno! Omlouváme se, ale o seznamovací kurz je tento rok velý zájem. Z hygienických i organizačních důvodů jsem byli nuceni přihlášky uzavřít.


Od každého účastníka požadujeme negativní PCR test (i od očkovaných). V současné době jsou PCR testy 2x měsíčně hrazeny pojišťovnou a testovací místa mají volné kapacity.


Týden před adapťákem zašleme všem přihlášeným další informace. V případě dotazů se nám bez váhání ozvěte na email:


Těšíme se na Vás!

Studentský spolek Elíša


Sdílet na:  
Váš názor
Kontakty

Husitská teologická fakulta

Univerzita Karlova

Pacovská 350/4

P.O.BOX 56

140 21 Praha 4


Telefon: +420 222 539 200


Otevírací doba fakulty:

pondělí až čtvrtek: 7:00–19:30

pátek: 7:00-18:30


Identifikátor datové schránky: piyj9b4

IČ: 00216208  DIČ: CZ00216208Jak k nám